معرفی و بررسی می بند ۷

2 مرداد 1401

بازی خود را بالا ببرید

جذابیت و شکوه چشم گیر

صفحه نمایش بزرگ AMOLED ۱.۶۲ اینچی با شکوه روی مچ دست شما ظاهر می شود و خواندن و کنترل آن را برای شما آسان می کند. همه چیز با جزئیات با وضوح بالا ارائه شده است. حتی بهتر از آن، به لطف حالت همیشه روشن، می توانید تاریخ و زمان را بدون بلند کردن مچ دست یا انگشتان خود بخوانید.
در مقایسه با می بند ۶، ۲۵٪ پهنای دید و صفحه بیشتری به شما ارائه میکند، ۳۲۶ ppi رزولوشن و کیفیت و ۱۰۰ لول قابل تنظیم روشنی صفحه!

نماها بهتر است

طراحی های رابط کاربری (UI) پیشرفته

هر رابط کاربری با اطلاعات کلیدی و اعدادی که برای شما برجسته است، دوباره طراحی و بهبود یافته است. به طور خلاصه، رابط ها واضح تر و آسان تر هستند و در نتیجه استفاده از آن برای چشمان سالم تر، راحت تر و زیبا تر است.

واچ فیس های جدید، نگرش های جدید

بیش از ۱۰۰ واچ فیس هوشمند و داینامیک جدید

با رندر گرافیکی پیشرفته‌تر و جلوه‌های انیمیشن روان‌تر، هم واچ فیس های انحصاری و هم آنهایی که سفارشی شده‌اند برتر می‌شوند. واچ فیس انتخاب شده در آلبوم شما همیشه با حالت AOD همیشه روشن برای شما روشن است.

رنگ های جدید، حس و حال جدید

دیگر لازم نیست برای پیدا کردن بند رنگی دلخواهتون دردسر بکشید، می بند هفت به شما قابلیت انتخاب از بین چندین رنگ و طرح مختلف و جذاب می دهد، می بند خود را با رنگ انتخابی خود تحویل بگیرید!

رنگ های جذاب موجود
سفید عاج، زیتونی، نارنجی، آبی، مشکی وصورتی

چهار رنگ و طرح متفاوت و جذاب دیگر نیز برای خاص پسندان موجود است!

سبز نئونی، نارنجی نئونی، سبز شفاف طرح ارتشی (خاکی) و آبی شفاف ارتشی (خاکی)

تجزیه و تحلیل تمرینات حرفه ای

پاسخ به نگرانی های ورزش روزانه

رتبه بندی کلی از سخت کوشی شما
می خواهید بدانید که تمرین شما تا چه اندازه موثر بوده؟ "اثر تمرین" یا “training effect” را بررسی کنید تا رتبه بندی ورزش ها و تمرین های خود را با جزئیات مشاهده کنید.

پیشرفت های خود را در ظرفیت ورزش بدانید

تجزیه و تحلیل حداکثر جذب اکسیژن (VO2 max)

حداکثر جذب اکسیژن یک مفهوم کلیدی در فیزیولوژی ورزش و یک شاخص مهم از ظرفیت هوازی بدن انسان است که در می بند ۷ می توانید از این قابلیت استفاده کرده و تمام اطلاعات لازم را در این باره پیدا کنید.

هیچوقت زیاده روی نکنید

تجزیه و تحلیل بار تمرین

توصیه های فعلی ورزشی بر اساس مصرف بیش از حد اکسیژن پس از تمرین (EPOC) در 7 روز گذشته.
می بند ۷ مصرف اکسیژن پس از تمرین های شما را زین نظر قرار می دهد و در صورتی که بیش از حد بوده باشد، به شما اخطار می دهد و توصیه های ورزشی جدیدی به شما میکند تا با فشار بیش از حد به بدن خود آسیب نرسانید.

از یک استراحت پس از ورزش لذت ببرید

جلسه ریکاوری
می بند ۷ بر اساس شدت آخرین تمرین تکمیل شده، مدت زمان استداحت لازم را به شما توصیه می کند.
به شما کمک می کند تا مدت زمان ریکاوری لازم برای خود را درک کنید.

گزینه های بیشتر، انگیزه های بیشتر

پشتیبانی از 110+ حالت ورزشی

طیف گسترده ای از حالت های ورزشی به شما کمک می کند تا کالری های سوزانده شده، تغییرات ضربان قلب و مدت زمان تمرین را پیگیری کنید.

قابل استفاده در آب

ضد آب 5ATM*

می بند ۷ از شنا در استخر، غواصی، و تشخیص هوشمندانه 4 سبک شنای رایج پشتیبانی می کند.
ضد آب نوع 5ATM تا عمق و فشار ۵۰ متر زیر آب را به خوبی مقامت می کند.

نظارت ۲۴ ساعته بر روی اکسیژن خون

اشباع اکسیژن خون (SpO2) یک شاخص کلیدی از سلامت کلی یک فرد است که منعکس کننده سطح اکسیژن در خون است. می بند 7 هوشمند شیائومی اگر سطح اکسیژن خون شما خیلی پایین باشد با لرزش به شما هشدار می دهد تا از خطرات احتمالی سلامتی شما محافظت کند.

نظارت ۲۴ ساعته بر ضربان قلب

بند هوشمند شیائومی 7 ضربان قلب شما را در تمام طول روز ردیابی می‌کند و بررسی‌های دقیقی را در نمودارهای خوانا ارائه می‌کند. وقتی ضربان قلب شما از منطقه امن خارج شد، بند به لرزش در می‌آید.

ردیابی کیفیت خواب

می بند ۷ الگوهای خواب شما را با دقت کنترل می کند. می‌توانید آمار جزئیات مربوط به خواب عمیق، خواب سبک وغیره را در تلفن هوشمند خود بیابید تا به شما در درک کیفیت خواب خود کمک کند.
برای داشتن این ویژگی باید نظارت بر خواب پیشرفته را در تنظیمات اضافی Mi Fitness روشن کنید.

دیگر قابلیت های مربوط به سلامتی


ثبت دیدگاه