معرفی و بررسی کامل airpod3

29 مهر 1400

امروزه هدست ها و هدفون ها دیگر نمی توانند خیلی رضایت افراد را جلب کنند چرا که مشکلاتی را به همراه خود دارند، در واقع هدست و هدفون های موجود مشکل اصلی که دارند سیم آن ها است و در واقع هدفون های هم که سیم ندارند مشکل دیگری که دارند بزرگ بودن سایز آن هاست که نمی توانید هر جایی آن را ببرید و در کل برای استفاده های روزمره به صورت کامل نمی تواند مناسب باشد، به همین دلیل ایرپاد بهترین انتخاب برای حل این مشکل است، ایر پاد ها بسیار از هدست ها و هدفون ها بهتر هستند چرا که دیگر سیمی مانند هدست ندارند و سایز آن ها هم خیلی کوچک و خوب است که می توانید هر جایی از آن ها استفاده کنید، ایرپاد محصولی از اپل است که اپل با این نوآوری توانسته افراد بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند، اپل همیشه سعی داشته که این محصول بی نظیر خود را بهبود دهد و از اولین نسخه تا آخرین نسخه ای که عرضه شده است تفاوت های زیادی وجود دارد، در این مقاله قصد داریم به نقد و بررسی کامل جدیدترین ایرپاد ارائه شده توسط اپل که با نام airpod 3عرضه شده است را بپردازیم تا با این محصول بسیار عالی آشنا شوید و به بهترین شکل ممکن آن را بشناسید.

توجه داشته باشید که این ایرپاد نسبت به نسخه قبلی خود از نظر ظاهری سایت تفاوت های نداشته باشد اما بسیاری از قابلیت های عالی را در خود دارد و می توانید با استفاده از آن قابلیت های بیشتری را از یک ایرپاد داشته باشید و از این بابت به مشکل بر نخورید.

معرفی و بررسی کامل airpod 3

این نسخه ایرپاد جدید آرین نسخه از ایرپاد های اپل است که به ادعای خود اپل خیلی بهتر شده و استفاده از آن می تواند خیلی مناسب تر باشد.

اگر به شکل کلی آن دقت داشته باشید نسبت به نسخه قبلی خود یعنی airpod pro  تفاوت های خیلی زیادی ندارد و فقط پوشش سیلیکونی از این نسخه حذف شده است و در واقع مانند  airpod 2یک دست شده که کاربران راحت تر آن را در گوش خود قرار دهند، البته این موضوع طبق تحقیقات و نظر خواهی از استفاده کنندگان این مورد را اپل متوجه شده است که ایرپاد بدون پوشش سیلیکونی بهتر می تواند در گوش جای گیر شود و همین موضوع باعث شد که در جدید ترین ایر پاد خود از ایرپاد های قبلی خود الهام بگیرد و این پوشش سیلیکونی را حذف کرد.

این نسخه ایرپاد قابلیت های بسیار عالی دارد که می توانند مناسب باشند و در واقع می توانید با استفاده از این قابلیت ها کیفیت را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید، از نظر کیفیت صدا باید بگوییم بهترین نوع صدا را با استفاده از این ایرپاد می توانید تجربه کنید، نسبت به نسخه های قبلی خود خیلی پیشرفت از این نظر داشته و سعی داشته به بهترین شکل ممکن صدا را پخش کند و همین موضوع کیفیت صدا را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است.

بررسی قابلیت های Airpod 3

این ایرپاد قابلیت های متفاوتی دارد و یک سری مزیت های خاص دارد که همین موضوع می تواند باعث شود شما بیشتر ترغیب به خرید آن شوید، یا حتی این موارد کیفیت ایرپاد ۳ را تضمین خواهد کرد و باعث سهولت استفاده از آن خواهد شد، پس اصلا این قابلیت ها را دست کم نگیرید و تا آخر بخش همراه باشید تا به صورت کامل این قابلیت ها را به شما توضیح دهیم.

دارای نویز کنسلینگ

نویز کنسلینگ یکی از مهم ترین قابلیت های است که چند ساله گذشته در هدست ها و ایرپاد ها تست شد و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت، در واقع این قابلیت کمک می کند که تمام صدا های ریز و آزار دهنده اطراف موقعی که دارید از ایرپاد استفاده می کنید حذف شوند و با کیفیت بسیار بیشتری به موزیک خود گوش کنید.

این قابلیت امروزه به یکی از واجبات هر هدست تبدیل شده است که اگر این قابلیت‌ وجود نداشته باشد ممکن است اصلا از ایرپاد مورد نظر رضایت داشته باشید چرا که صدا های آزار دهنده اطراف ممکن است خیلی زیاد باشد و وقتی موزیکی را گوش می کنید اصلا با کیفیت به گوش نخواهد رسید و اذیت خواهید شد.

دقت داشته باشید که این نسخه از ایرپاد توجه زیادی بر روی این مبحث داشته است که توانسته به بهترین شکل ممکن نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت کند و این پیشرفت آنقدر عالی بوده که وقتی ایرپاد را در گوش خود قرار می دهید سکوت مطلق خواهد بود و اصلا از این بابت دیگر اذیت نخواهید شد.

اگر جزو دسته افرادی هستید که محل کار شما خیلی صدا های زیادی دارد و از این بابت اذیت می شوید پیشنهاد می کنیم حتما از ایرپاد ۳ استفاده کنید تا این ایرپاد خیلی ساده تمام صدا های مزاحم را حذف کنید و از موزیک گوش کردن لذت ببرید یا حداقل بتوانید با استفاده از آن صدا های مختلف را از بین ببرید.

میکروفون قدرتمند

یکی دیگر از مواردی که در این نسخه ایرپاد پیشرفت عالی داشته است، میکروفون آن است و در واقع این میکروفن دیگر برای مکالمات خیلی صدا را شفاف به طرف مقابل انتقال می دهد و همین موضوع باعث شده افرادی که به صورت مستمر تماس های تلفنی دارند آن را خریداری کنند و دیگر برای مکالمات تلفنی خود اصلا اذیت نشوند.

میکروفن ها در نسخه airpod 2خیلی با کیفیت تر بودند و در نسخه پرو یک سری از افراد ادعا داشتند میکروفن های نسخه پرو خیلی خوب نیست و دارای مشکلاتی است، به همین دلیل اپل هم سعی کرد در نسخه ۳ این مشکلات را حل کند.

البته این فقط در حد یک شایعه بود چرا که ایرپاد پرو هم کیفیت بسیار عالی داشت و کمتر کسی از آن ناراضی بود و فقط افراد مختلف از پاور سیلیکونی آن ناراضی بودند که خود اپل بلاخره آن را حذف کرد.

کیفیت صدا بی نظیر

اگر بخواهیم کیفیت صدا را نسبت به نسخه های قبلی توضیح دهیم، باید بگوییم که بی نظیر ترین کیفیت صدا را می توانید با استفاده از این ایرپاد داشته باشید و در واقع اپل برای این ایرپاد از تراشه صوتی h1استفاده کرده است و این تراشه صوتی به طوری کیفیت صدا را با خود انتقال می دهد که تا ریز ترین صدا های موجود هم می توانید در موسیقی ها و یا مکالمات بشنوید.

صدا این این پاد هم کیفیت خوبی دارد و هر چقدر هم که صدای آن را زیاد کنید کیفیت خود را از دست نمی دهد و در واقع با همان کیفیت اولیه و عالی موسیقی را برای شما پخش می کند که همین موضوع باعث شده افراد علاقه مند به موزیک خیلی به این ایرپاد توجه داشته باشند.

در نسخه های قبلی هم ایرپاد ها صدای بسیار خوبی را داشتند و از این بابت هیچ مشکلی وجود نداشت؛ ایرپاد پرو زمانی که معرفی شد خیلی از افراد بر این معتقد بودند که کیفیت بهتر از آن تولید نخواهد شد اما اصلا این طور نبود و اپل توانست در نسخه جدید خود جایگاه ایرپاد پرو را دوباره با یک سری دیگر و کیفیت بهتر پر کند.

نوع طراحی airpod3

ایرپاد ۳ نوع طراحی شبیه به ایرپاد پرو دارد که فقط پوشش سیلیکونی را حذف کرده است، در واقع این نوع ایرپاد به دلیل این که توسط خود اپل به عنوان یکی از نسخه های استاندارد ایرپاد محسوب می شود، باید آن را بیشتر با نسخه airpod2مقایسه کنیم.

در کل نسبت به نسخه قبلی یعنی ایرپاد ۲ هم خیلی کوچک تر شده که کاربران وقتی آن را در گوش خود می گذارند اذیت نشوند.

مقاومت جنس این نسخه هم بسیار عالی است و افرادی که از آن استفاده می کنند. با کوچک ترین ضربه ها آن را از دست نخواهند داد و در واقع یک ایرپاد مستحکم است و اما از جنس پلاستیک است که البته توجه داشته باشید از پلاستیک مقاوم ساخته شده است.

کیس آن هم بسیار مقاومبوده و دارای خاصیت ضد آبی است که اگر به هر دلیلی در آب بی افتد مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد و همین موضوع باعث می شود که طول عمر ایرپاد خیلی بیشتر باشد.

البته به صورت کلی ایرپاد ها نمی توانند به صورت خیلی طولانی مدت در برابر آب مقاومت داشته باشند و باید این نکته را هم مورد توجه قرار داد، در واقع اگر به مدت زیادی یک ایرپاد و یا کیس آن در آب باشد قطعا با مشکلاتی مواجه می شود.

یکی از کاربران ما ایرپاد 2 را به تازگی خریداری کرده بود که بدون اطلاع ایرپاد طبق اتفاق در آب فرورفته بود و بعد از ۱۰ دقیقه به صورت کامل ایرپاد دارای اتصالاتی شده بود که در نهایت باعث خراب شدن ایرپاد شد، پس در حفظ و نگهداری ایرپاد خیلی باید کوشا باشید تا به مشکل نخورید.

قیمت airpod 3

این ایرپاد هم قیمت مناسبی دارد چرا که به نسبت نسخه airpod proبک کاهش قیمت داشته است که همین موضوع توانسته بسیار زیاد افراد مشتاق خرید آن شوند.

البته باز هم قابل ذکر است که قیمت این ایرپاد را نباید به نسخه پرو مقایسه کرد و در واقع این مدل یک نسخه استاندارد است که باید به نسخه قبلی خود یعنی ایرپاد 2 مقایسه شود و اگر بخواهیم با نسخه پرو مقایسه کنیم کمی غیر منطقی خواهد بود.

قیمت دقیق این ایرپاد هنوز به صورت واضح اعلام نشود اما طبق شایعات و اخبار موجود از این نسخه احتمال می رود که با قیمت ۱۵۹ دلار عرضه شود و باز هم معلوم نیست که این چنین باشد یا خیر.

بهبود عملکرد باتری

یکی دیگر از اصلی ترین مواردی که باید خیلی به آن دقت داشته باشیم عملکرد باتری های ایرپاد است که اصولا ایرپاد ها خیلی شارژ زیادی مصرف نمی کنند و اگر بخواهید در طول روز به صورت طولانی مدت هم از آن ها استفاده کنید مشکلی نخواهید داشت، اما باید این را در نظر داشته باشیم که اول همواره در تلاش است که محصولات خود را خیلی بیشتر بهبود دهد و در حال حاضر هم در این نسخه سعی داشته با تراشه جدیدی تلاش کند که وضعیت کیفیت باتری و نگهداری آن را خیلی بیشتر بهبود دهد تا کاربران از این نظر دیگر مشکلی نداشته باشند.

البته نباید انتظار هم داشته باشیم که چندین روز در استفاده طولانی مدت آن را شارژ نکنیم و باید کمی منطقی باشیم تا بتوانیم این بهبود ها را درک کنیم.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی داشتیم به صورت کامل درباره جدیدترین ایرپاد یعنی نسخهairpod 3  توضیحاتی ارائه دهیم تا بیشتر آن را بشناسید، در واقع این ایرپاد به خوبی توانسته که تمام نیاز های افراد را رفع کند و با مزیت ها و قابلیت هایی که دارد خیلی توانسته به همان نسخه ایده آل طرفداران تبدیل شود.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به این موضوع کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی نسبت به این ایرپاد دارید می توانید از طریق نظرات مقاله با ما در میان بگذارید تا ما به خوبی شما را راهنمایی کنیم.

نظرات کاربران 1

محمد جواد بیگدلی

12 آبان 1400

جناب پرهامی فکر نمی کنم دارای نویز کنسلینگ باشه. چون پوشش سیلیکونی نداره .

دیگر مقالات

معرفی ۱۰ مدل پاور بانک با قیمت و کیفیت بی نظیر

4 آبان 1400
بیشتر

معرفی و بررسی کامل airpod3

29 مهر 1400
تازه‌های فناوری
بیشتر

بهترین برند های پاور بانک در سال ۲۰۲۱

27 مهر 1400
بیشتر